40 Lat Klimaoprema – dziękujemy!

Drodzy przyjaciele i partnerzy biznesowi,

Witamy w najnowszym wydaniu naszego Info magazynu nr. 27

Ilość lat na okładce sugeruje, że Klimaoprema wkroczyła w najlepsze lata – czterdziestkę.
Od czterech dekad Klimaoprema wnosi nowatorskie rozwiązania, podnosi jakość życia, kreuje przyjazny wpływ na środowisko. Dzięki kilku pokoleniom, Klimaoprema jest stabilną firmą produkcyjną, odgrywającą znaczącą rolę na rynku europejskim i Światowym.

W bieżącym roku dział Klimaoprema dla Pomieszczeń Czystych kończy realizację jednego z głównych projektów farmaceutycznych dla firmy Novartis Neva w St. Petersburgu w Rosji. W czasopiśmie  publikujemy kilka faktów z realizacji tego projektu wraz ze zdjęciami.

Stały kontakt z naszymi klientami oraz inwestorami, bieżąca analiza rynku oraz wsłuchiwanie się w zapotrzebowanie, doprowadziły nas do chwili obecnej- kiedy to możemy powiedzieć o paśmie sukcesów w ciągu ostatnich 40 lat.

Z nowych produktów prezentujemy „Pass-through cabinet” –  komora sterylna podawcza- stosowana w pomieszczeniach czystych. Zawiera specjalną konstrukcję do bezpiecznej wymiany filtra, co ochrania obsługę  i otoczenie przed stycznością z zanieczyszczeniami.

W programie HVAC prezentujemy zintegrowany system dla rozwiązań ze zmienną ilością powietrza VAV –  wysokiej sprawności rozwiązanie dające duży komfort podczas obecności ludzi w pomieszczeniu.

Przedstawiamy także nowoczesne rozwiązanie konwektorów podłogowych dla grzania i/lub chłodzenia, które spełniają wysokie standardy oszczędności energii.

Wprowadziliśmy także nowe rozwiązania/produkty w zakresie atmosfery wybuchowej EX oraz przeciwpożarowej, o których szerzej przeczytać można w  artykule eksperckim dotyczącym certyfikacji Ex w zakresie określonych produktów.

Często w instalacjach HVAC stosowane są kanały elastyczne flex. W kolejnym  artykule przedstawiliśmy najczęstsze błędy, jakie popełniają instalatorzy podczas używania tego typu kanałów. Proponowane rozwiązania zapewnią zwiększenie sprawności systemu, a w konsekwencji oszczędności eksploatacyjne dla klientów końcowych.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z targów Frankfurt ISH w Niemczech.

Drodzy Przyjaciele,

dziękujemy za współpracę przez ostatnie 40 lat i zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. - wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.

Regulamin Sprzedaży

Gdzie jesteśmy

AirIDEA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawska 44
06-100 Pułtusk

Kontakty handlowe

tel. 500 391 600
tel. 23 692 07 47
Email: biuro@airidea.pl

Serwis

tel. 602 748 538
Email: serwis@airidea.pl