Dziękujemy za spotkanie podczas Forum Wentylacja

Dziękujemy za wizytę na naszym stoisku Klimaoprema Polska podczas targów Forum Wentylacja 2016.
  Przypominamy, że podczas targów prezentowaliśmy nowoczesne rozwiązanie z zakresu wentylacji kuchennej. Sufit wentylacji kuchennej GIF oferuje bardzo dużą powierzchnię filtracji ze skutecznością 97%, nawiewem laminarnym świeżego powietrza, oświetleniem całej kuchni oraz integracją wszystkich systemów gaśniczych, DSO oraz oświetlenia awaryjnego.

  Wieloletnie doświadczenie z zakresu wentylacji pozwoliło na zaprezentowanie unikalnego rozwiązanie dla nawiewników szczelinowych. Zastosowanie opatentowanego rozwiązania w postaci kierownicy powietrza o kształcie trójkąta, pozwala na kierowanie powietrza w układzie chłodzenia, grzania lub zamknięcia na danym odcinku nawiewnika szczelinowego. Oprócz bardzo ładnego wyglądu specjalny projekt profilu uszczelnia skrzynkę rozprężną z nawiewnikiem. Opływowy kształt trójkątny kierownicy zapewnia bardzo małą stratę ciśnienia. Możliwość zastosowania aż do 6 szczelin, dowolnego koloru RAL lub anodowania, zarówno profili i kierownic. Dostosowanie długości nawiewnika wymaganej przez projekt sprawia, że jest to najbardziej elastyczne rozwiązanie na rynku.
Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą z zakresu wszelkich rozwiązań i produktów z zakresu wentylacji

O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. - wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.

Regulamin Sprzedaży

Gdzie jesteśmy

AirIDEA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawska 44
06-100 Pułtusk

Kontakty handlowe

tel. 500 391 600
tel. 23 692 07 47
Email: biuro@airidea.pl

Serwis

tel. 602 748 538
Email: serwis@airidea.pl