Kratka perforowana OCP

Kratka perforowana OCP wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej perforowanej.

Produkt przeznaczony do instalacji w pomieszczeniach o wilgotności do 70%, a co za tym idzie świetnie sprawdzi się w instalacjach nisko i średniociśnieniowych.

Kratki perforowane OCP oferowane w wersji perforacji ø 6 mm x 6 mm, odstęp 8,5 mm.

Rama kratki wentylacyjnej wykonana jest z wysokiej jakości profilu aluminiowego, co gwarantuje trwałość i elegancki wygląd.  Produkt można zamontować na ścianie lub na suficie. Kratkę wentylacyjną można zainstalować za pomocą widocznych śrub, w wytłaczanych otworach w ramce, na ścianie i na suficie. W zależności od preferencji, kratkę możemy zamocować na ścianie bez widocznych śrub, przy użyciu dodatkowej ramki montażowej.

Kratka perforowana OCP – jak działa?

System wentylacyjny bazuje na regulacji przepływu powietrza przy użyciu przepustnicy przeciwbieżnej. Oznacza to, że można dowolnie ustawiać przepływ powietrza od czoła, według własnych preferencji. W wyniku czego,  nie ma konieczności demontażu kratki wentylacyjnej lub przy użyciu przepustnicy jednopłaszczyznowej na wlocie do skrzynki rozprężnej.

Produkt wykończony powłoką lakierniczą proszkową białą RAL 9010, w wyniku czego znakomicie dopasowuje się do przestrzeni i ścian.

Kratki wentylacyjne są jednym z najbardziej widocznych elementów wentylacji. Stosuje się je zarówno w wentylacji naturalnej, jak i mechanicznej. Umieszczamy je na wlocie kanału wentylacyjnego, a co za tym idzie mogą pełnić funkcję estetyczną. Istnieje wiele różnych kolorów i kształtów kratek. Poza tym kratki umożliwiają regulację przepływu powietrza, jeśli posiadają ruchome żaluzje. Poza tym maskują dziurę w ścianie i zapobiegają wpadaniu przez komin zanieczyszczeń.

 

O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. - wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.

Regulamin Sprzedaży

Gdzie jesteśmy

AirIDEA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawska 44
06-100 Pułtusk

Kontakty handlowe

tel. 500 391 600
tel. 23 692 07 47
Email: biuro@airidea.pl

Serwis

tel. 602 748 538
Email: serwis@airidea.pl