Nawiewnik specjalny KDP

Nawiewnik specjalny KDP to kwadratowy nawiewnik przeznaczony do montażu w suficie lub w zawieszeniu pod sufitem (odpowiedni do każdego rodzaju sufitu).

Produkt umożliwia jednoczesne nawiewanie i wywiewanie powietrza w płaszczyźnie poziomej dla maksymalnego komfortu w pomieszczeniu.

Nawiewnik specjalny KDP jest dostosowany do pracy w pomieszczeniach z systemem wentylacji mieszanej. Zapewnia chłodny nawiew powietrza dzięki różnicami przepływu powietrza nawiewanego, a tego w pomieszczeniu. Poza tym, produkt przeznaczony do montażu w pomieszczeniach od 2 m do 4m wysokości.

Nawiewnik KDP wykonany z wysokiej jakości blachy stalowej i wykończony powłoką lakierniczą proszkową białą RAL 9010. Co za tym idzie, znakomicie dopasowuje się do przestrzeni i ścian.

Produkt można zainstalować za pomocą widocznych śrub, w wytłaczanych otworach w ramce. W razie potrzeby, niektóre elementy, jak płyta czołowa, możemy odłączyć od ramki. Ponadto, szczeliny nawiewnika KDP można łatwo regulować i dostosowywać do własnych preferencji (10mm, 20mm, 30mm).

Znaczenie wentylacji w domu

Brak przepływu powietrza i odpowiedniej cyrkulacji sprawia, że oddychamy zanieczyszczonym powietrzem. W efekcie może to spowodować dyskomfort i problemy ze zdrowiem, jak alergie, trudności z oddychaniem, czy migreny. Jeśli w pomieszczeniu zamkniętym nie jest zainstalowana wentylacja, zwiększona wilgotność powietrza wywoła pojawienie się grzybów i pleśni. Dlatego poza kwestią estetyczną i koniecznością renowacji i odświeżenia ścian, grzyby i pleśń w domu są niezwykle niebezpieczne dla zdrowia naszego układu oddechowego.

 

Tagi:

O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. - wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.

Regulamin Sprzedaży

Gdzie jesteśmy

AirIDEA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawska 44
06-100 Pułtusk

Kontakty handlowe

tel. 500 391 600
tel. 23 692 07 47
Email: biuro@airidea.pl

Serwis

tel. 602 748 538
Email: serwis@airidea.pl