Nawiewnik szczelinowy dyszowy DRS

Nawiewnik szczelinowy dyszowy DRS to nawiewnik z ruchomymi dyszami, przeznaczony do montażu w suficie lub w zawieszeniu pod sufitem.

Produkt umożliwia jednoczesne nawiewanie powietrza w płaszczyźnie poziomej i pionowej z temperaturą niższą lub wyższą od tej w pomieszczeniu.

Nawiewnik dyszowy DRS dostosowany do pracy ze stałym lub zmiennym przepływem powietrza. Przeznaczony do montażu w pomieszczeniach do 4m wysokości.

Produkt wykonany z wysokiej jakości blachy stalowej i wykończony powłoką lakierniczą proszkową białą RAL 9010. Dlatego znakomicie dopasowuje się do przestrzeni i ścian.

Nawiewnik szczelinowy dyszowy DRS można zainstalować za pomocą widocznych śrub, w wytłaczanych otworach w ramce. Poza tym, w razie potrzeby, niektóre elementy mogą być odłączane od ramki.

 

Znaczenie odpowiedniej wentylacji w pomieszczeniach

Podsumowując, brak przepływu powietrza i odpowiedniej cyrkulacji sprawia, że oddychamy zanieczyszczonym powietrzem. W efekcie może to spowodować dyskomfort i problemy ze zdrowiem, jak alergie, trudności z oddychaniem, czy migreny. Dodatkowo, jeśli w pomieszczeniu zamkniętym nie jest zainstalowana wentylacja, zwiększona wilgotność powietrza wywoła pojawienie się grzybów i pleśni. Poza kwestią estetyczną i koniecznością renowacji i odświeżenia ścian, grzyby i pleśń w domu są niezwykle niebezpieczne dla zdrowia naszego układu oddechowego.

Nawiewnik szczelinowy dyszowy umożliwia jednoczesne nawiewanie powietrza w płaszczyźnie poziomej i pionowej z temperaturą niższą lub wyższą od tej w pomieszczeniu.

 

Pliki do pobrania

pdf Karta katalogowa DRS
pdf Atest PZH DRS

Tagi:, ,

O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. - wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.

Regulamin Sprzedaży

Gdzie jesteśmy

AirIDEA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawska 44
06-100 Pułtusk

Kontakty handlowe

tel. 500 391 600
tel. 23 692 07 47
Email: biuro@airidea.pl

Serwis

tel. 602 748 538
Email: serwis@airidea.pl