Nawiewnik wirowy sufitowy

Nawiewnik wirowy sufitowy  przeznaczony do pomieszczeń o wysokości od 2,3 do 4 m i rekomendowany do stosowania w instalacjach wentylacyjnych nisko- i średniociśnieniowych.
Wyposażony w nieruchome, ukształtowane promieniowo, kierownice, wytwarzające wirowy przepływ powietrza. Panel czołowy anemostatu może być okrągły lub kwadratowy.

Materiał:

Stal malowana na dowolny kolor z palety RAL, standard RAL 9010

Zastosowanie:

Nawiewniki wirowe stosowane są głównie w pomieszczeniach użyteczności publicznej, takich jak: restauracje, hotele, kina, a także biura, sale. Nawiewniki tego typu produkowane są w postaci okrągłej i kwadratowej, a ponadto standardowo produkowane są ze stali malowanej proszkowo w kolorze RAL9010.

 

Nawiewnik wirowy- główne cechy charakterystyczne:

  • Efektywne zawirowanie generuje wysoki poziom indukcji. Ponadto gwarantuje szybką oraz efektowną redukcję różnicy temperatury i prędkości powietrza (nawiew powietrza)
  • Znakomite rozwiązanie do nawiewu lub wywiewu powietrza w pomieszczeniach zamkniętych
  • Do stałych i zmiennych strumieni objętości powietrza
  • Odpowiedni do wszystkich systemów sufitowych
  • Stanowi atrakcyjny element wystroju wnętrz z uwagi na swój design
  • Zapewnia poziomy, wirowy nawiew powietrza, ponieważ

 

Nawiewniki wirowe w systemach wentylacji tworzą wirowy strumień powietrza nawiewanego do pomieszczenia. Ze względu na to, w skutek wysokiej indukcji powietrza prędkość strumienia oraz różnica temperatury pomiędzy nawiewanym powietrzem, a powietrzem w pomieszczeniu gwałtownie maleje. Ponadto, wirowe nawiewniki sufitowe pozwalają na realizację dużych strumieni objętości powietrza. W efekcie zachodzi dobre wymieszanie powietrza w pomieszczeniu, z bardzo małą turbulencją w strefie przebywania ludzi.

Nawiewniki wirowe DVV mogą być również stosowane do wywiewu powietrza. Stanowią estetyczny element wyposażenia wnętrz jak również spełniają najwyższe wymagania wentylacji.

Pliki do pobrania

pdf Karta katalogowa nawiewnika DVS
pdf Atest PZH dla DVS

 

Tagi:, , , ,

O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. - wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.

Regulamin Sprzedaży

Gdzie jesteśmy

AirIDEA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawska 44
06-100 Pułtusk

Kontakty handlowe

tel. 500 391 600
tel. 23 692 07 47
Email: biuro@airidea.pl

Serwis

tel. 602 748 538
Email: serwis@airidea.pl