Nawiewnik wirowy sufitowy DVF

Nawiewnik wirowy sufitowy DVF

Nawiewnik wirowy sufitowy przeznaczony do pomieszczeń o wysokości od 2,3 do 4 m. Nawiewniki wirowe DVF wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej. W związku z tym znakomicie sprawdzą się w instalacjach nisko i średniociśnieniowych.

Nawiewniki wirowe DVV będą odpowiednie, jeśli:

  • w pomieszczeniu do ogrzewania i chłodzenia wykorzystywana jest instalacja wentylacyjna
  • jeśli nawiew powietrza w pomieszczeniu ma być skierowany w konkretnym kierunku, na przykład w strefę, gdzie przebywać będą ludzie

Nawiewnik wirowy sufitowy DVF

Specjalna konstrukcja nawiewników pozwala im na uzyskiwania nawiewu wirowego. Ponadto, produkt wyposażony jest w układ kierownic, które ustawia się ręcznie lub za pomocą siłownika. Pozwalają one na kierowanie przepływem powietrza i dodatkowo umożliwiają dostosowywanie nawiewu w konkretnym kierunku.

Nawiewniki wirowe DVF wykończone są proszkowo na kolor biały RAL9010. Na życzenie klienta możliwe jest pomalowanie ich na inny kolor.

Wyposażony w nieruchome, ukształtowane promieniowo, wygięte kierownice, wytwarzające wirowy przepływ powietrza i zwiększające indukcję.
Panel czołowy anemostatu może być okrągły lub kwadratowy.

Materiał:
Stal  malowana na dowolny kolor z palety RAL, standard RAL 9010

 

Dlaczego warto zainstalować nawiewniki w swoich pomieszczeniach

Stale zmieniające się warunki budowlane, nowoczesna technologia i przede wszystkim ulepszona izolacyjność wpływają na to, że dzisiejsze domy i mieszkania nie mają jakiejkolwiek wentylacji grawitacyjnej. Ponadto niezwykle szczelne okna i drzwi blokują dostęp świeżego powietrza z zewnątrz, a co za tym idzie wewnątrz budynku nie ma cyrkulacji powietrza. Co zrobić w takim razie? Podsumowując, najlepiej zainwestować w nowoczesne nawiewniki KlimaOprema i zadbać o odpowiednią wentylację w swoim domu.

 

Dlaczego odpowiednia wentylacja w pomieszczeniach jest tak ważna?

Jeśli powietrze w pomieszczeniach nie podlega wentylacji, jego jakość znacznie spada, co powoduje wzrost wilgotności, pojawianie się grzybów, odór, a także finalnie dyskomfort domowników i nierzadko problemy ze zdrowiem.

 

Pliki do pobrania

pdf Karta katalogowa nawiewnika DVF
pdf Atest PZH dla DVF

 

Tagi:, , , ,

O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. - wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.

Regulamin Sprzedaży

Gdzie jesteśmy

AirIDEA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawska 44
06-100 Pułtusk

Kontakty handlowe

tel. 500 391 600
tel. 23 692 07 47
Email: biuro@airidea.pl

Serwis

tel. 602 748 538
Email: serwis@airidea.pl