Nawiewnik wirowy dalekiego zasięgu DKZ

Nawiewnik wirowy dalekiego zasięgu DKZ

Nawiewniki wirowe DKZ wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej. Znakomicie sprawdzą się w instalacjach nisko i średniociśnieniowych. Urządzenie przeznaczone jest do nawiewu powietrza w pomieszczeniach wysokich.

Produkt zalecany jest do pomieszczeń o wysokości od 3,8 do 10 metrów. Nawiewniki wirowe DKZ będą dobrym rozwiązaniem, jeśli:

  • w pomieszczeniu do ogrzewania i chłodzenia wykorzystywana jest instalacja wentylacyjna
  • jeśli nawiew powietrza w pomieszczeniu ma być skierowany w konkretnym kierunku, na przykład w strefę, gdzie przebywać będą ludzie

Nawiewniki wirowe DKZ

Specjalna konstrukcja nawiewników pozwala im na uzyskiwania nawiewu wirowego. Produkt wyposażony jest w układ kierownic, które ustawia się ręcznie lub za pomocą siłownika. Pozwalają one na kierowanie przepływem powietrza i dostosowywanie nawiewu w konkretnym kierunku. Urządzenie być sterowane ręcznie lub za pomocą silnika elektrycznego.

Dystrybucja powietrza dla grzania i chłodzenia

Dla nawiewu powietrza ciepłego (czyli dla ogrzewania) należy ustawić kierownice pod kątem maksymalnie 75 stopni. Dla nawiewu powietrza zimnego (czyli dla chłodzenia) należy ustawić kierownice pod kątem minimalnym 20 stopni.

Wykończenie

Nawiewniki wirowe DKZ wykończone są proszkowo na kolor biały RAL9010. Na życzenie klienta możliwe jest malowanie na inny kolor.

Montaż

Nawiewnik wirowy dalekiego zasięgu DKZ można montować do skrzynki rozprężnej lub do przewodu wentylacyjnego. Należy użyć do tego wkrętów o średnicy 5mm, rozmieszczonych w podziałce nie większej niż co 125mm. Na specjalne życzenie klienta, urządzenie może być wyposażone w przyłącze kołnierzowe.

Główne zalety urządzenie:

  • Nawiew powietrza w wysokich pomieszczeniach
  • Funkcja nawiewania ciepłego i chłodnego powietrza
  • Łatwy montaż
  • Łatwe czyszczenie
  • Cicha praca
  • Estetyczny wygląd

Pliki do pobrania

pdf Karta katalogowa nawiewnika DKZ
pdf Atest PZH dla DKZ

 

O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. - wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.

Regulamin Sprzedaży

Gdzie jesteśmy

AirIDEA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawska 44
06-100 Pułtusk

Kontakty handlowe

tel. 500 391 600
tel. 23 692 07 47
Email: biuro@airidea.pl

Serwis

tel. 602 748 538
Email: serwis@airidea.pl