Nawiewniki wyporowe TAD-F

Nawiewniki wyporowe kuchenne TAD-F.

Nawiewniki wyporowe kuchenne TAD F przeznaczone są do wyporowej dystrybucji powietrza w pomieszczeniach zamkniętych. Produkt został stworzony z myślą o pomieszczeniach kuchennych i komercyjnych, gdzie występują duże zyski ciepła. Nawiewniki TAD F należy montować w suficie.

Sposób działania

Nawiewniki kuchenne TAD F charakteryzują się nawiewem laminarnym i służą do powolnego nawiewania powietrza do strefy pomieszczenia, w której przebywają ludzie. Wewnątrz urządzenia umieszczone są deflektory, dzięki którym możliwe jest równomierne rozprowadzanie powietrza po całej powierzchni płyty czołowej nawiewnika. Występują w dwóch długościach 1200 i 1800.

Temperatura powietrza nawiewanego powinna wynosić maksymalnie do 6 stopni mniej niż temperatura panująca w pomieszczeniu.

Nawiewniki wyporowe TAD F wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej i malowane proszkowo na kolor RAL9010.  Na specjalne życzenie klienta, nawiewnik kuchenny TAD F może zostać pomalowany na inny kolor RAL.

Nawiewniki wyporowe TAD F – instalacja

Produkt przeznaczony jest do montażu na suficie, w pomieszczeniach komercyjnych i kuchennych. W celu zainstalowania go na stropie, należy użyć prętów gwintowanych lub taśmy perforowanej.

 

Czyszczenie nawiewnika kuchennego TAD F jest bardzo proste i wygodne. Można to robić zarówno na sucho, jak i na mokro.

 

Główne zalety produktu:

  • Wysoka efektywność wentylacji
  • Możliwość dostosowywania intensywności nawiewanego powietrza
  • Cicha praca
  • Łatwy montaż i demontaż
  • Szybkie i proste czyszczenie urządzenia
  • Wykonane z wysokiej jakości materiału
  • Estetyczny wygląd

 

 

 

Pliki do pobrania

pdf Katalog nawiewników kuchennych TAD-F
pdf Atest PZH

 

Tagi:, ,

O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. - wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.

Regulamin Sprzedaży

Gdzie jesteśmy

AirIDEA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawska 44
06-100 Pułtusk

Kontakty handlowe

tel. 500 391 600
tel. 23 692 07 47
Email: biuro@airidea.pl

Serwis

tel. 602 748 538
Email: serwis@airidea.pl