Nawiewniki gipsowe ukryte SIDE

Wykonane ze specjalnej masy gipsowej – Ekskluzywne

Nawiewniki gipsowe ukryte SIDE to nowoczesne i eleganckie nawiewniki bezramkowe, wykonane z wysokiej jakości masy gipsowej. Mogą być stosowane w systemach rekuperacji, ale również w systemach klimatyzacyjnych.

Nawiewniki gipsowe SIDE mają specjalnie zaprojektowaną płytę czołową, która jest gładka i płaska, co umożliwia jej łatwe dopasowywanie się do sufitu. Płyta czołowa może być pomalowana na dowolny kolor.

Unikalna konstrukcja nawiewników SIDE zapewnia rozdział powietrza na powierzchni sufitu, na którym są zamontowane. Przepływ powietrza może być ograniczany w dowolnym kierunku, preferowanym przez klienta.

Nawiewniki SIDE dostępne są w różnych wersjach płyt czołowych:

  • Okrągła płyta czołowa
  • Kwadratowa płyta czołowa
  • Płyta czołowa o kształcie wybranym przez klienta

Więcej przykładów tego produktu można znaleźć w naszej galerii.

Dlaczego warto zainstalować nawiewniki w swoich pomieszczeniach

Stale zmieniające się warunki budowlane, nowoczesna technologia i przede wszystkim ulepszona izolacyjność wpływają na to, że dzisiejsze domy i mieszkania pozbawione są jakiejkolwiek wentylacji grawitacyjnej. Niezwykle szczelne okna i drzwi blokują dostęp świeżego powietrza z zewnątrz, a co za tym idzie wewnątrz budynku nie ma cyrkulacji powietrza. Co zrobić w takim razie? Zainwestować w nowoczesne nawiewniki KlimaOprema i zadbać o odpowiednią wentylację w swoim domu.

Dlaczego odpowiednia wentylacja w pomieszczeniach jest tak ważna?

Jeśli powietrze w pomieszczeniach nie podlega wentylacji, jego jakość znacznie spada, co powoduje wzrost wilgotności, pojawianie się grzybów, odór, a także finalnie dyskomfort domowników i nierzadko problemy ze zdrowiem.

Pliki do pobrania

pdf Karta katalogowa – nawiewniki ukryte gipsowe SIDE
film Film montażowy nawiewników SQUARE

Tagi:, , ,

O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. - wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.

Regulamin Sprzedaży

Gdzie jesteśmy

AirIDEA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawska 44
06-100 Pułtusk

Kontakty handlowe

tel. 500 391 600
tel. 23 692 07 47
Email: biuro@airidea.pl

Serwis

tel. 602 748 538
Email: serwis@airidea.pl