Nawiewniki gipsowe kwadratowe SQUARE

Wykonane ze specjalnej masy gipsowej – Ekskluzywne

Nawiewniki gipsowe kwadratowe SQUARE wykonane są z wysokiej jakości masy gipsowej. Doskonale nadają się do pomieszczeń o różnych gabarytach. Można je stosować zarówno do nawiewu jak i wywiewu powietrza. Nawiewniki kwadratowe SQUARE idealnie podkreślają minimalistyczne kształty pomieszczenia, linie proste i kąty. Świetnie dopasowują się do pomieszczeń, nawet przy wielu innych nawiewnikach zainstalowanych na suficie.

Nawiewniki gipsowe kwadratowe SQUARE dostępne są z różnej wielkości króćcami przyłączeniowymi. Czołowa płyta rozpraszająca montowana jest na magnesy, co pozwala na łatwy demontaż i czyszczenie produktu. Dużą zaletą nawiewników gipsowych SQUARE jest to, że klient może pomalować je na dowolny, wybrany przez siebie kolor.

Nawiewniki kwadratowe SQUARE idealnie wtapiają się w otoczenie, nie mają ramek i można je pomalować na ten sam kolor, co sufit i ozdobić. Właśnie te cechy dają nawiewnikom gipsowym możliwość bycia naturalną częścią dekoracji wnętrza.

Więcej przykładów tego produktu można znaleźć w naszej galerii.

Dlaczego warto zainstalować nawiewniki w swoich pomieszczeniach

Stale zmieniające się warunki budowlane, nowoczesna technologia i przede wszystkim ulepszona izolacyjność wpływają na to, że dzisiejsze domy i mieszkania pozbawione są jakiejkolwiek wentylacji grawitacyjnej. Niezwykle szczelne okna i drzwi blokują dostęp świeżego powietrza z zewnątrz, a co za tym idzie wewnątrz budynku nie ma cyrkulacji powietrza. Co zrobić w takim razie? Zainwestować w nowoczesne nawiewniki KlimaOprema i zadbać o odpowiednią wentylację w swoim domu.

Dlaczego odpowiednia wentylacja w pomieszczeniach jest tak ważna?

Jeśli powietrze w pomieszczeniach nie podlega wentylacji, jego jakość znacznie spada, co powoduje wzrost wilgotności, pojawianie się grzybów, odór, a także finalnie dyskomfort domowników i nierzadko problemy ze zdrowiem.

Pliki do pobrania

pdf Karta katalogowa – nawiewniki kwadratowe gipsowe SQUARE
film Film montażowy nawiewników SQUARE

Tagi:, , ,

O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. - wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.

Regulamin Sprzedaży

Gdzie jesteśmy

AirIDEA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawska 44
06-100 Pułtusk

Kontakty handlowe

tel. 500 391 600
tel. 23 692 07 47
Email: biuro@airidea.pl

Serwis

tel. 602 748 538
Email: serwis@airidea.pl