Nawiewniki wirowe DVV

Nawiewniki wirowe DVV wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej. Znakomicie sprawdzą się w instalacjach nisko i średniociśnieniowych.

Nawiewniki wirowe zalecane są do pomieszczeń o wysokości od 3 do 12 metrów. Nawiewniki wirowe DVV będą odpowiednie, jeśli:

  • w pomieszczeniu do ogrzewania i chłodzenia wykorzystywana jest instalacja wentylacyjna
  • jeśli nawiew powietrza w pomieszczeniu ma być skierowany w konkretnym kierunku, na przykład w strefę, gdzie przebywać będą ludzie

Nawiewniki dalekiego zasięgu DVV

Specjalna konstrukcja nawiewników pozwala im na uzyskiwania nawiewu wirowego. Produkt wyposażony jest w układ kierownic, które ustawia się ręcznie lub za pomocą siłownika. Pozwalają one na kierowanie przepływem powietrza i dostosowywanie nawiewu w konkretnym kierunku.

Nawiewniki wirowe DVV wykończone są proszkowo na kolor biały RAL9010. Na życzenie klienta możliwe jest pomalowanie ich na inny kolor.

Dlaczego warto zainstalować nawiewniki w swoich pomieszczeniach

Stale zmieniające się warunki budowlane, nowoczesna technologia i przede wszystkim ulepszona izolacyjność wpływają na to, że dzisiejsze domy i mieszkania pozbawione są jakiejkolwiek wentylacji grawitacyjnej. Niezwykle szczelne okna i drzwi blokują dostęp świeżego powietrza z zewnątrz, a co za tym idzie wewnątrz budynku nie ma cyrkulacji powietrza. Co zrobić w takim razie? Zainwestować w nowoczesne nawiewniki KlimaOprema i zadbać o odpowiednią wentylację w swoim domu.

Dlaczego odpowiednia wentylacja w pomieszczeniach jest tak ważna?

Jeśli powietrze w pomieszczeniach nie podlega wentylacji, jego jakość znacznie spada, co powoduje wzrost wilgotności, pojawianie się grzybów, odór, a także finalnie dyskomfort domowników i nierzadko problemy ze zdrowiem.

Pliki do pobrania

pdf Karta katalogowa nawiewnika DVV
pdf Atest PZH dla DVV

 

Tagi:, ,

O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. - wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.

Regulamin Sprzedaży

Gdzie jesteśmy

AirIDEA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawska 44
06-100 Pułtusk

Kontakty handlowe

tel. 500 391 600
tel. 23 692 07 47
Email: biuro@airidea.pl

Serwis

tel. 602 748 538
Email: serwis@airidea.pl