Regulator VAV KOER C35

Regulator VAV/Fancoil/Oświetlenia; Kontroluje energię w pomieszczeniach

Jak oszczędzać energię w budynku dzięki regulatorowi VAV?
Regulator VAV umożliwia odpowiednie zarządzanie energią w pomieszczeniach, co jest kluczowe dla efektywności i oszczędzania. Dzięki regulatorowi przepływu energii w pomieszczeniach KOER C35 zarządzanie energią stanie się bardzo proste i wygodne.

Regulator VAV: Wykorzystanie

Sterowniki KOER mogą zarządzać wszystkimi rodzajami energii w pomieszczeniu.

Regulator VAV KOER C35 może jednocześnie kontrolować chłodzenie/grzanie (np.fancoil),  ilość wywiewanego/nawiewanego powietrza (regulator VAV przez CO2), a także oświetlenie (natężenie oświetlenia LX). Sterowanie przepływem energii w pomieszczeniach może być przeprowadzane automatycznie lub manualnie, w zależności od preferencji użytkowników.

Za pomocą jednego sterownika KOER C35 można sterować:

1) Ilością powietrza nawiewanego i wywiewanego z pomieszczenia – sterowanie regulatorami VAV w funkcji CO2,temperatury lub wilgotności. Do jednego sterownika z zasilaczem można podłączyć do czterech regulatorów VAV lub więcej, zwiększając ilość zasilaczy.

2) Sterowanie mocą grzewczą/chłodniczą w danym pomieszczeniu – sterowanie fancoil lub konwektorem podłogowym. Sterowanie zaworem grzewczym i chłodniczym oraz prędkością wentylatora. Automatyczne lub manualne.

3) Regulacja mocy elektrycznej potrzebnej do oświetlenia pomieszczenia – sterowanie natężeniem światła w pomieszczeniu. Przy użyciu dodatkowej czujki lx, w przypadku zwiększenia światła naturalnego, sztuczne oświetlenie może się zmniejszyć lub wyłączyć, w przypadku osiągnięcia nastawy lx.

Dla nastawy natężenia oświetlenia np. 500lx, zużycie energii na sztuczne oświetlenie będzie się zmieniało w funkcji dostępnego oświetlenia naturalnego.

Dużą zaleta jest łatwy montaż za pomocą kabla i styków RJ45 – bezproblemowa i szybka instalacja z uruchomieniem.

Prosimy o kontakt celem dobrania wymaganego sterownika KOER

Główne zalety produktu:

  • Kontrolowanie przepływu energii w pomieszczeniach
  • Oszczędność energii, w wyniku odpowiedniego zarządzania
  • Łatwy montaż
  • Kontrolowanie wszystkich rodzajów energii w pomieszczeniu:VAV/Fancoil/Oświetlenie.

Pliki do pobrania

pdf Karta katalogowa SZ40
pdf Atest PZH SZ40

 

Tagi:,

O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. - wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.

Regulamin Sprzedaży

Gdzie jesteśmy

AirIDEA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawska 44
06-100 Pułtusk

Kontakty handlowe

tel. 500 391 600
tel. 23 692 07 47
Email: biuro@airidea.pl

Serwis

tel. 602 748 538
Email: serwis@airidea.pl