System dezynfekcji UV-SCU

Specjalistyczny system dezynfekcji UV-SCU umożliwia skuteczną dezynfekcję powietrza w kanałach wentylacyjnych.

System dezynfekcji UV-SCU umożliwia skuteczną dezynfekcję powietrza w kanałach wentylacyjnych. Urządzenie pomaga ograniczyć rozprzestrzenianie się szkodliwych mikroorganizmów, takich jak wirusy i bakterie, przez kanały wentylacyjne w Twoim budynku.

System SCU-UV – jak działa?

Urządzenie wykorzystuje technologię UV, opartą na odpowiednich dawkach światła ultrafioletowego o długości fali 254 nm. W zależności od dawki promieniowania (J/cm2) światło UV eliminuje większość mikroorganizmów patogennych z nawiewanego powietrza, bez tworzenia szkodliwych związków chemicznych i produktów ubocznych.

System SCU-UV – montaż

Produkt może być zainstalowany w nowych lub już istniejących systemach wentylacyjnych. Świetnie sprawdzi się w biurach, hotelach, restauracjach, obiektach przemysłowych, szpitalach i zakładach opieki zdrowotnej, obiektach sportowych, centrach handlowych i innych przestrzeniach publicznych.

Dezynfekcja powietrza systemem UV-SCU – czy warto

System dezynfekcji UV SCU pozwala na usunięcie z powietrza szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów, bakterii i grzybów nawet w 97%.

Tego typu rozwiązanie świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach, w których często przebywają ludzie lub zwierzęta, na przykład sklepach, szpitalach, salach sportowych, biurach. Jest to całkowicie bezpieczne, a system UV może pracować, kiedy ludzie przebywają w pomieszczeniu. Proces dezynfekcji odbywa się wewnątrz zamkniętej komory dezynfekującej. Powietrza jest zasysane przez wentylator i dezynfekowane promieniowaniem UV.

Odpowiednia dezynfekcja powietrza gwarantuje ochronę zdrowia i przyjemność oddychania dla ludzi i zwierząt.

Główne zalety produktu:

  • Dezynfekcja powietrza w pomieszczeniach zamkniętych
  • Zmniejszenie ryzyka chorób i rozprzestrzeniania się infekcji dróg oddechowych
  • Bezpieczenie pomieszczenia
  • Łatwy montaż i czyszczenie
  • Znakomite rozwiązanie do biura, hotelu, restauracji, sklepów, ośrodków sportowych itd.
  • Eliminacja patogennych mikroorganizmów, jak bakterie, wirusy, drobnoustroje.

Takie rozwiązanie znakomicie sprawdzi się w pomieszczeniach, gdzie często przebywa dużo osób lub zwierząt, tj. w sklepach, szpitalach, salach sportowych, biurach.

Bezpieczne rozwiązanie!, System dezynfekcji UV może pracować cały czas, nawet kiedy ludzie przebywają w pomieszczeniu. Proces dezynfekcji odbywa się wewnątrz zamkniętej komory dezynfekującej. Powietrza jest zasysane przez wentylator i dezynfekowane promieniowaniem UV.

 

O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. - wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.

Regulamin Sprzedaży

Gdzie jesteśmy

AirIDEA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawska 44
06-100 Pułtusk

Kontakty handlowe

tel. 500 391 600
tel. 23 692 07 47
Email: biuro@airidea.pl

Serwis

tel. 602 748 538
Email: serwis@airidea.pl