ZAPRASZAMY NA TARGI FORUM WENTYLACJA WARSZAWA 1-2 Marca stoisko nr. 32

Klimaoprema Polska kolejny raz zaprasza na stoisko podczas tegorocznego Forum Wentylacja 2016. W ubiegłym roku zrealizowaliśmy wiele projektów z zakresu profesjonalnej wentylacji a szczególnie profesjonalnych komercyjnych kuchni. Zaprojektowaliśmy i zainstalowaliśmy sufity wentylacji kuchennej z bardzo wysoką skutecznością filtracji zarówno w szkołach, szpitalach jak i biurowcach. Z przyjemnością podzielimy się doświadczeniem i zaprezentujemy Państwu sufit wentylacji kuchennej z najnowszym oświetleniem LED.

W roku 2015 nasza firma rozwinęła w Polsce dział rozwoju nowych produktów R&D AirIDEA. Zaowocowało to wprowadzeniem nowych produktów, które zaprezentujemy Państwu w tym roku. Możemy się pochwalić nowymi nawiewnikami szczelinowymi SZ30 i SZ50, które dzięki specjalnej konstrukcji opatentowanej kierownicy oferują unikalnie małe opory przepływu i bardzo cichą pracę. Dodatkowo można skierować powietrze w każdym kierunku jak i zamknąć przepływ w określonej części szczeliny. Unikatową cechą jest także zastosowanie mini siłownika, który automatycznie wybiera kierunek przepływu powietrza ze szczeliny w funkcji chłodzenia lub grzania. Specjalny system uszczelnienia nawiewnika szczelinowego ze skrzynką rozprężną poprawia skuteczną wentylację. Nawiewnik szczelinowy SZ został zaprojektowany oraz jest produkowany i dystrybuowany w Polsce.

Nowość – nawiewniki szczelinowe, dysze nawiewne, sufit wentylacji kuchennej GIF , regulatory przepływu VAV, belki chłodnicze i inne elementy wentylacyjne będzie można obejrzeć i dotknąć osobiście na stanowisku nr 32 naszej firmy Klimaoprema Polska podczas targów Forum Wentylacja 2016 w Warszawie 1-2 Marca.

Będzie nam bardzo miło przedstawić Państwu najnowsze produkty z naszej firmy. Więcej informacji można znaleźć także na naszej stronie www.klimaoprema.pl

O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. - wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.

Regulamin Sprzedaży

Gdzie jesteśmy

AirIDEA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawska 44
06-100 Pułtusk

Kontakty handlowe

tel. 500 391 600
tel. 23 692 07 47
Email: biuro@airidea.pl

Serwis

tel. 602 748 538
Email: serwis@airidea.pl