Kontakt

AirIDEA Polska Sp. z o.o.

ul. Warszawska 44
06-100 Pułtusk

AirIDEA SERWIS

ul. Warszawska 44
06-100 Pułtusk


Zapytania ofertowe:

Email: biuro@airidea.pl
kom: 500 391 600;    508 364 500
Tel : 23 692 07 47

Zamówienia:

Email: zamowienia@airidea.pl
kom: 508 364 500
Tel: 23 692 07 47






Administratorem danych osobowych jest Administratorem danych jest Klimaoprema Polska Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem ul. Warszawska 44 06-100 Pułtusk. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z polityką prywatności

Kontakty handlowe:

Dyrektor Handlowy
Sławomir Milewski

                                    Email: slawomir.milewski@airidea.pl

Renata Szoplik
tel. 500 391 600
Kierownik ds. sprzedaży
Email: renata.szoplik@airidea.pl
woj.: wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie, opolskie

Justyna Mitkowska
tel. 508 364 500
Email justyna.mitkowska@airidea.pl
woj.: śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie

Mariusz Szczepkowski
tel. 509 022 028
Email: mariusz.szczepkowski@airidea.pl
woj.: pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, warmińsko-mazurskie

Sławomir Milewski

tel. 609 090 445
Email: biuro@airidea.pl
woj.: mazowieckie, łódzkie, podlaskie, lubelskie

Księgowość

Milena Falba
tel. 500 845 600
Email: milena.falba@airidea.pl

Produkcja

Krzysztof Klik
Email: produkcja@airidea.pl

Serwis

Szymon Ryszko
tel. 602 748 538
Email: szymon.ryszko@airidea.pl