Kratka wentylacyjna NRK

Kratka wentylacyjna NRK wykonana z wysokiej jakości profili aluminiowych.

Produkt przeznaczony do instalacji w pomieszczeniach o wilgotności do 70%. Świetnie sprawdzi się w instalacjach nisko i średniociśnieniowych.  Instalacja kratki wentylacyjnej NRK ma na celu usprawnienie nawiewu i wywiewu powietrza w pomieszczeniach zamkniętych.

Środkowa część kratki, podobnie jak ramka, wykonana z wysokiej jakości profilu aluminiowego. Konstrukcja kratek NRK składa się z jednego rzędu stałych poziomych kierownic, które można dowolnie odłączać od ramki. Kierownice wykonane w sposób, który pozwala na kształtowanie przepływu powietrza.

Produkt przeznaczony do montażu w podłodze. Jest odporny na duże obciążenia. Kratkę wentylacyjną można zainstalować za pomocą widocznych śrub, w wytłaczanych otworach w ramce lub bez widocznych śrub z mocowaniem wciskowym przy użyciu dodatkowej ramki montażowej. Ponadto, w razie potrzeby, wnętrze kratki możemy odłączyć od ramki.

Kratka wentylacyjna perforowana NRK – jak działa?

System wentylacyjny bazuje na regulacji przepływu powietrza przy użyciu przepustnicy przeciwbieżnej. Poza tym można dowolnie ustawiać przepływ powietrza od czoła. Według własnych preferencji i bez konieczności demontażu kratki wentylacyjnej lub przy użyciu przepustnicy jednopłaszczyznowej na wlocie do skrzynki rozprężnej.

Produkt wykończony powłoką lakierniczą proszkową białą RAL 9010. W związku z tym znakomicie dopasowuje się do przestrzeni i stylu podłogi.

Wymiary kratki NRK:

  • Maksymalna długość – 5m
  • Szerokość – 254mm/344mm/444mm

Na życzenia klienta szerokość może być inna niż zaproponowana wyżej.

 

O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. - wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.

Regulamin Sprzedaży

Gdzie jesteśmy

AirIDEA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawska 44
06-100 Pułtusk

Kontakty handlowe

tel. 500 391 600
tel. 23 692 07 47
Email: biuro@airidea.pl

Serwis

tel. 602 748 538
Email: serwis@airidea.pl