W dniach 30-31.05.2024 firma AirIDEA nieczynna.

O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. – wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych. Z ponad 45 letnim doświadczeniem, Klimaoprema zaopatruje w swoje produkty firmy z wielu krajów w Europie i na całym świecie. Najwyższa jakość dostarczanych produktów poparta jest wieloma certyfikatami ISO, TUV, Eurovent, Gost, PZH, oraz potwierdzona przez szereg zadowolonych klientów..

Ta nowoczesna, dobrze zorganizowana firma produkcyjna zatrudnia doskonałych specjalistów, inżynierów i projektantów. Posiada najwyższej jakości maszyny, laboratoria, system informatyczny klasy ERP do zarządzania procesami biznesowymi, certyfikowany system zarządzania jakością z normą ISO 9001 oraz programy doborowe elementów nawiewnych i urządzeń. Wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami obowiązującymi w UE.

AirIDEA

Misja

Naszą misją jest spełnienie oczekiwań klientów poprzez fachowe doradztwo techniczne oraz dostarczenie produktów o oczekiwanej najwyższej jakości w określonym czasie.

AirIDEA - Misja