O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem litewskiej spółki VENTMANN oraz chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. – wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych. Z ponad 45 letnim doświadczeniem, Klimaoprema zaopatruje w swoje produkty firmy z wielu krajów w Europie i na całym świecie. Najwyższa jakość dostarczanych produktów poparta jest wieloma certyfikatami ISO, TUV, Eurovent, Gost, PZH, oraz potwierdzona przez szereg zadowolonych klientów.

Ta nowoczesna, dobrze zorganizowana firma produkcyjna zatrudnia doskonałych specjalistów, inżynierów i projektantów. Posiada najwyższej jakości maszyny, laboratoria, system informatyczny klasy ERP do zarządzania procesami biznesowymi, certyfikowany system zarządzania jakością z normą ISO 9001 oraz programy doborowe elementów nawiewnych i urządzeń. Wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami obowiązującymi w UE.

AirIDEA Polska jest oddziałem handlowym-produkcyjnym zatrudniającym w większości inżynierów ze specjalnością wentylacji i klimatyzacji, z wieloletnim doświadczeniem w branży, stanowiąc przy tym bardzo zgrany zespół pracujący razem od wielu lat. Dzięki oddziałom handlowym, zapewniamy wsparcie techniczne na terenie całej Polski.  

Naszą misją jest spełnienie oczekiwań klientów poprzez fachowe doradztwo techniczne oraz dostarczenie produktów o oczekiwanej najwyższej jakości w określonym czasie.

O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. - wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.

Regulamin Sprzedaży

Gdzie jesteśmy

AirIDEA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawska 44
06-100 Pułtusk

Kontakty handlowe

tel. 500 391 600
tel. 23 692 07 47
Email: biuro@airidea.pl

Serwis

tel. 602 748 538
Email: serwis@airidea.pl