Nawiewnik wirowy sufitowy DK

Nawiewnik wirowy sufitowy DK

Nawiewnik wirowy sufitowy DK przeznaczony do pomieszczeń o wysokości od 2,3 do 4 m, Jest rekomendowany do stosowania w instalacjach wentylacyjnych nisko- i średniociśnieniowych.

Wyposażony w nieruchome, ukształtowane promieniowo kierownice, które wytwarzają wirowy przepływ powietrza.
Panel czołowy anemostatu może być okrągły lub kwadratowy. Montaż bezpośrednio na wylot kanału lub za pomocą skrzynki rozprężnej.

Nawiewniki te zalecamy do pomieszczeń o wysokości od 1 do 4 metrów. Nawiewniki wirowe DK będą odpowiednie, jeśli:

  • w pomieszczeniu do ogrzewania i chłodzenia wykorzystuje się instalację wentylacyjną
  • jeśli nawiew powietrza w pomieszczeniu ma kierować się w konkretnym kierunku, na przykład w strefę, gdzie przebywać będą ludzie

 

Nawiewnik wirowy sufitowy DK – konstrukcja

Specjalna konstrukcja nawiewników pozwala na uzyskiwania nawiewu wirowego. Dodatkowo, produkt wyposażony jest w układ kierownic, które ustawia się ręcznie lub za pomocą siłownika. Pozwalają one na kierowanie przepływem powietrza, a także dostosowywanie nawiewu w konkretnym kierunku.

Nawiewnik wirowy sufitowy DK wykończony proszkowo na kolor biały RAL9010. Na życzenie klienta może być pomalowany ich na inny kolor.

Materiał:

Stal malowana na dowolny kolor z palety RAL, standard RAL 9010

 

Dlaczego warto zainstalować nawiewniki w swoich pomieszczeniach

Zmienne warunki budowlane, nowoczesna technologia i przede wszystkim ulepszona izolacyjność powodują, że dzisiejsze domy i mieszkania budujemy bez jakiejkolwiek wentylacji grawitacyjnej. Ponadto, niezwykle szczelne okna i drzwi blokują dostęp świeżego powietrza z zewnątrz, a co za tym idzie wewnątrz budynku nie ma cyrkulacji powietrza. Co zrobić w takim razie? Zainwestuj w nowoczesne nawiewniki AirIDEA a także zadbaj o odpowiednią wentylację w swoim domu.

Dlaczego odpowiednia wentylacja w pomieszczeniach jest tak ważna?

Jeśli powietrze w pomieszczeniach nie jest wentylowane, jego jakość znacznie spada, co z kolei powoduje wzrost wilgotności, pojawianie się grzybów oraz odoru, a także finalnie dyskomfort domowników i nierzadko problemy ze zdrowiem.

 

Pliki do pobrania

pdf Karta katalogowa nawiewnika DK
pdf Atest PZH dla DK

Tagi:, , ,

O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. - wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.

Regulamin Sprzedaży

Gdzie jesteśmy

AirIDEA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawska 44
06-100 Pułtusk

Kontakty handlowe

tel. 500 391 600
tel. 23 692 07 47
Email: biuro@airidea.pl

Serwis

tel. 602 748 538
Email: serwis@airidea.pl