Nawiewniki okrągłe NO-10

Nawiewniki okrągłe NO-10 służą do klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń o wysokości od 2,6m do 5m i regulacji strumienia powietrza w przedziale +10 do -10 K.

Obudowa urządzenia wykonana jest z wysokiej jakości aluminium. Dodatkowo nawiewnik jest malowany standardowo na kolor RAL9010 lub na dowolny kolor według zamówienia klienta.

Nawiewniki okrągłe NO-10 – system działania

Dzięki regulacji talerza nawiewnego powietrze możemy kierować pionowo, w przypadku grzania, lub poziomo, w przypadku chłodzenia.  Z kolei konstrukcja nawiewnika zapewnia przepływ powietrza bez  zawirowań w króćcu, a specjalnie wyprofilowana część nawiewna, o dużej powierzchni, zapewnia bardzo dobry rozpływ. Ponadto, nawiewniki NO-10 charakteryzują się bardzo cichą pracą.

Nawiewnik NO-10 idealnie nadaje się do nawiewu świeżego powietrza lub wywiewu zanieczyszczonego powietrza z pomieszczenia (bardzo duża powierzchnia efektywna).

Zawory nawiewne

Uwaga: nie można pomylić nawiewników NO-10 z zaworami nawiewnymi, które przez prostą konstrukcję i małą powierzchnię, dają efekt szumu w pomieszczeniach i mają małą powierzchnię nawiewną.

Główne zalety urządzenia:

  • Efektywna wentylacja i klimatyzacja pomieszczeń
  • Cicha praca
  • Estetyczny i elegancki wygląd
  • Przeznaczone do nawiewu świeżego powietrza lub wywiewu zanieczyszczonego powietrza z pomieszczenia
  • Bardzo duża powierzchnia efektywna

 

Dlaczego warto zainstalować nawiewniki w swoich pomieszczeniach

Stale zmieniające się warunki budowlane, nowoczesna technologia i przede wszystkim ulepszona izolacyjność wpływają na to, że dzisiejsze domy i mieszkania nie mają jakiejkolwiek wentylacji grawitacyjnej. Niezwykle szczelne okna i drzwi blokują dostęp świeżego powietrza z zewnątrz. Ponadto wewnątrz budynku nie ma cyrkulacji powietrza. Co zrobić w takim razie? Zainwestować w nowoczesne nawiewniki KlimaOprema i zadbać o odpowiednią wentylację w swoim domu.

 

Dlaczego odpowiednia wentylacja w pomieszczeniach jest tak ważna?

Jeśli powietrze w pomieszczeniach nie jest odpowiednio wentylowane, jego jakość znacznie spada. Powoduje to wzrost wilgotności, pojawianie się grzybów, odór, a także finalnie dyskomfort domowników i nierzadko problemy ze zdrowiem.

Poza tym, powoduje to ogólnie złe samopoczucie. Powyższe potwierdza praktyka… Zdecydowanie każdy może stwierdzić, że sen w pomieszczeniu przewietrzonym, z dużą ilością i stałym napływem świeżego powietrza, jest o wiele przyjemniejszy. Ponadto, człowiek budzi się wypoczęty i naładowany pozytywną energią.

 

 

Pliki do pobrania

pdf Karta katalogowa nawiewnika NO-10
pdf Atest PZH dla NO-10

 

Tagi:, , ,

O Nas

AirIDEA Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. - wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.

Regulamin Sprzedaży

Gdzie jesteśmy

AirIDEA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawska 44
06-100 Pułtusk

Kontakty handlowe

tel. 500 391 600
tel. 23 692 07 47
Email: biuro@airidea.pl

Serwis

tel. 602 748 538
Email: serwis@airidea.pl